کارشناسی ماشین در محل FOR DUMMIES

کارشناسی ماشین در محل for Dummies

کارشناسی ماشین در محل for Dummies

Blog Article

روزهای کاری: هر روز کاری از ساعت ۸ تا ۲۰، جمعه‌ها ۹ تا ۱۵

ایران تست کار به عنوان مرجع ارائه دهنده کارشناسی فوق تخصصی خودروهای کارکرده و دست دوم فعالیت خود را آغاز کرد. ایران تست کار به کمک کارشناسان مجرب خود جهت کارشناسی رنگ، فنی، تست رانندگی انواع خودروهای صفر و کارکرده در خدمت عموم خریداران و فروشندگان خودروهای داخلی و خارجی است.

سال ساخت تولید آن بر قیمت کارشناسی خودرو در محل تاثیر دارد. طبیعتا هزینه

رنگ خودرو فابریک است یا نقاشی: با توجه به ضخامت رنگ بدنه، کارشناسان می‌توانند تشخیص دهند که رنگ خودرو فابریک است یا رنگ شده است.

آدرس مراجعه حضوری: تهران، میدان شهدا – خ ۱۷شهریور – خ حاجیان فرد – پلاک ۴۵

بررسی چشمی: این اقدام اولین قدم برای بررسی رنگ و بدنه ماشین است. بخش‌هایی که آسیب دیده باشند، از چشم افراد متخصص دور نمی‌مانند.

که خودرو در محلی دور از شهر باشد در این صورت هزینه کارشناسی خودرو بیشتر می شود.

گذاری واقعی خودرو مطلع شوید. معمولا قیمت خودرو بر اساس شرایط بازار تعیین می شود

اگر خودرو مدا کیا (اوپیتما، سراتو و غیره) دارید و در شرایط نابسمانی از خرابی خودرو خود قرار گرفتید، می‌توانید از خدمات امداد خودرو کیا تعمیربان استفاده کنید و با برقراری تماس با همکارمان ما، مجرب‌ترین تعمیرکار را در محل خود داشته باشید.

خدمات: کارشناسی ماشین، تشخیص رنگ خودرو کارشناسی فنی، دیاگ واکس و پولیش

برای مثال بسیاری از افراد ممکن است کیلومتر شمار خودرو را دستکاری کنند تا میزان مسافت طی شده کمتری را نشان دهند. به کمک یک تعمیرکار ماهر و کارشناس خودرو می‌توانید قبل از خرید از ایرادات فنی و احتمالی خودرو و هزینه‌های احتمالی در آینده باخبر شده و انتخاب بهتری داشته باشید.

اصولا کارشناسان با تجربه در زمینه مشکلات رنگ، بدنه و فنی اتومبیل‌های مختلف آموزش دیده و دوره‌های لازم را گذرانده‌اند و با استفاده از تجهیزات مدرن نسبت به انجام کار خود مهارت لازم را دارند. هزینه کارشناسی خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟

تقاضا برای یک شخص سوم در معاملات خودرو که هم مورد اعتماد طرفین باشد و هم در فرم کارشناسی خودرو مسایل فنی خودرو دانش و تجربه کافی داشته باشد بسیار زیاد است.

در مورد خدماتی که در کارشناسی خودرو ارائه می‌شود و عوامل تاثیرگذار بر قیمت کارشناسی خودرو سیار نیز مفصلا بحث شد.

Report this page